Наши контакты:
38 (044) 383 0033 38 (098) 254 7647
Digital Agency Linkwolf » Портфолио » Владислав Безруков

Владислав Безруков

  • О компании
  • Кейс
Владислав Вікторович Безруков, директор Інституту геронтології АМН України, учений у галузі фізіології старіння та соціальної геронтології, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії ім. М. Д. Стражеска НАН України та премії ім. Т. І. Єрошевського (Росія).
Автор понад 430 наукових праць, зокрема 19 монографій та учбових посібників з фізіології та соціальної геронтології. Головний редактор науково-практичного журналу "Проблемы старения и долголетия"; член редколегій та редакційних рад часописів "Журнал Академії медичних наук України",  "Кровообіг та гемостаз",  "Лікарська справа" та ін.

Владислав Вікторович — людина з великим творчим потенціалом і широким спектром обдарувань. Крім науки, він захоплюється живописом. Малювати почав ще в ранньому дитинстві. І відтоді не зраджував своє захоплення, попри всю зайнятість ученого і керівника. Він завжди знаходив і знаходить час для живопису — на відпочинку, у вихідні й святкові дні. Як художник працює в різних техніках — олія, акварель, пастель, олівець, туш, акрил. В авторських роботах на полотні, картоні, та папері відображає свої враження від розмаїття кольорів навколишньої природи. Картини В. В. Безрукова експонувалися у 2000, 2004-2008 роках у Києві, в 2007 році — в Ризі (Латвія). Вони адресовані рідним, друзям, знайомим та шанувальникам живопису.
Владислав Безруков | Готовое портфолио, кейс